blank
A. Stanio nuotr.

Sveikinimo žodį tarė Rokiškio KKSC direktorius Tadas Stakėnas ir rajono meras Ramūnas Godeliauskas. Nepamiršti buvo ir ledo ritulį Rokiškyje puoselėjantys Rimantas Sakaitis, Vaidas Valotka, Audrius Deksnys ir Darius Kišūnas – jiems įteikti padėkos raštai.

Arenos atidarymas tapo proga prisiminti ir pagerbti a. a. ledo ritulio trenerį Genadijų Fitingovą. Jo žmona Vlada ir dukra Arina įteikė T. Stakėnui simbolinius ledo ritulio marškinėlius. Direktorius pažadėjo, kad šie marškinėliai netrukus atsiras pačioje garbingiausioje ledo arenos vietoje.

Atidarius areną, prasidėjo U13 čempionato ledo ritulio varžybos tarp Rokiškio KKSC ir sostinės „Hockey“  komandų. Rezultatu 8:3 vilniečiai įrodė savo pranašumą. Rokiškio komandai du įvarčius pelnė Einaras Rakūnas, vieną – Austėja Valotkaitė.

14 val., pasibaigus rungtynėms, arena pirmą kartą buvo atverta visiems norintiems pačiuožinėti. Primename, kad masiniai čiuožimai galimi darbo dienomis 10–13 val., šeštadieniais 14–19 val., sekmadieniais 16–19 val. Sekmadieniais 14–16 val. vyks aisštoko (bavariškasis akmenslydis) sporto šakos užsiėmimams.

Vaikams ir moksleiviams 1,5 val. ledo arenoje kainuoja 1 Eur, suaugusiesiems – 1,50 Eur.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Obelis
Obelis
2021 5 gruodžio 11:05

Svarbiausia, kad Savivaldybė nepristigtu lėšų išlaikyti visus pirmo būtinumo objektus.