Klaipėdiečiai antrą kartą šiame sezone palaužė „Rokiškio“ ledo ritulininkus. Pirmosios tarpusavio rungtynės Klaipėdoje lapkričio mėnesį baigėsi šeimininkų pergale 8:5.

Pirmasis klaipėdiečių įvartis krito mažiau nei po pusės minutės. Vėliau net iki trečiojo kėlinio komandos pasižymėjo tik baudos minutėmis. Daugiausia jų gavo „Rokiškio“ ekipa. Vis dėlto klaipėdiečiams nepavyko išnaudoti kiekybinės persvaros ir rokiškėnai antrajame kėlinyje savo vartus išlaikė „sausus“. Tačiau trečiasis kėlinys vėl sėkmingesnis buvo šeimininkams. Šeštąją trečiojo kėlinio minutę klaipėdiečiai pranašumą padidino iki dviejų įvarčių – 0:2.

Kėlinio pabaigoje sėkmė švystelėjo ir į „Rokiškio“ pusę. Žaisdami daugumoje Darius Janušonis taikliu smūgiu sušvelnino atsilikimą iki įvarčio. Likus žaisti šiek tiek daugiau nei minutę, „Rokiškis“ paprašė pertraukėlės, o likus 14 sekundžių svečiai vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju. Sėkmingai apsigynusi „Baltija“ šventė jau penktąją pergalę šiame sezone.

Visas rungtynes „Rokiškio“ vartus gynė Domantas Butkus, o „Baltijos“ – Maksimas Ponomarenko. „Rokiškis“ į klaipėdiečių vartus smūgiavo 33 kartus, „Baltija“ – 34. Daugiau baudos minučių užsidirbo „Rokiškis“ (12 prieš 8).

Kitas rungtynes „Rokiškis“ žais gruodžio 17 d. su Vilniaus „Hockey Punks“ ekipa. Rokiškėnams tai svarbi diena, mat rungtynės turėtų vykti namuose.