R. Kilkaus nuotr.

Renginio organizatorius – Rokiškio neįgaliųjų sporto klubo „Olimpija“ vadovas Vidmantas Pilibaitis už dalyvių gausą (jų susirinko 39) dėkojo rajono Neįgaliųjų draugijos pirmininkui Algiui Veikšiui.

Neįgalieji varžėsi smiginio, krepšinio baudų metimo ir bočios rungtyse. Moterų grupėje smiginio varžybose geriausiai sekėsi rokiškėnėms. Pirmąją vietą užėmė Dana Narbutienė, antrąją – Elinga Bliudžiūtė, trečiąją – Dana Pilutienė iš Pasvalio.

Vyrų grupėje taikliausias buvo Vygandas Kundelis iš Kazliškio. Antroji vieta atiteko A. Veikšiui, trečioji – Vytautui Grinčiūnui iš Rokiškio.

Krepšinio baudų metimo rungtyje moterų grupėje pirmąją vietą laimėjo rokiškėnė Lidija Pipinienė. Antrąją ir trečiąją vietas dalijosi taip pat rokiškėnės – Danutė Narbutienė ir Genė Pašakarnienė.

Vyrų grupėje taikliausias buvo kazliškėnas V. Kundelis. Antroji vieta atiteko rokiškėnui Algirdui Minkevičiui, trečioji – rokiškėnui Vidmantui Bražiūnui.

Bočios varžybose stipriausi buvo rokiškėnai (E. Bliudžiūtė, Viktorija Bulovienė, Lina Kubiliūtė). Antrąją vietą laimėjo juodupėnai (Vera Kalačiova, Raja Kalačiova, Elena Butkevičienė), trečiąją – komanda iš Pasvalio (Dana Pilutienė, Irena Jasiūnienė, Valerija Karoblienė).

Varžybų organizatorius V. Pilibaitis atkreipė dėmesį, kad už komandas, suburtas seniūnijų, turėjo būti atsakingi seniūnijų socialiniai darbuotojai. Tačiau į varžybas atvyko vienintelis Jūžintų seniūnijos socialinis darbuotojas.

Antrąją dieną vyko draugiškos neįgaliųjų sporto klubo „Olimpija“ taurės varžybos. Dalyviai susirungė bočios rungtyje. Čia stipriausiai pasirodė Ukmergės „Vilkmergės“ komanda. Antrąją vietą iškovojo šeimininkai –  „Olimpija“ (Jonas Aleksiejus, Viktoras Kotovas, Romas Šinkūnas). Trečioji vieta atiteko kauniečiams – „Santakos“ komandai.

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Algis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Algis
Algis

Ačiū Vidmantui už padėką. Tai kolektyvo, iniciatorių, kurie kvietė žmones, būrė juos į komandą, varžybų dalyvių, nuopelnas. Tai visų mūsų Draugijos narių (vienų didesnis, kitų kuklesnis) indėlis į rajono neįgaliųjų užimtumą, jų veiklą. Priimkite mano padėką, taip pat Vidmanto padėką vertinkite kaip skirtą Jums visiems.