blank
Varžybos – nauja patirtis, kurią papuošė apdovanojimai. J. Aleksiejaus archyvo nuotr.

Šioje varžybose J. Aleksiejus leido jėgas išbandyti naujokams. Iš šešių į pirmenybes vykusių jaunųjų sportininkų tik vienas – Nedas Beinoris – dalyvavęs varžybose. Kitiems atletams tai buvo nauja patirtis. O varžytis buvo su kuo, mat į Alytų atvyko apie 70 sportininkų.

Svorio kategorijoje iki 30 kg Domas Pilibaitis, dvikovėje surinkęs 20 kg, užėmė penktąją vietą. D. Pilibaitis gavo jauniausio dalyvio prizą.

Svorio kategorijoje iki 34 kg Astijus Bertulis iškovojo ketvirtąją vietą (dvikovė 30 kg). N. Beinoris svorio kategorijoje iki 38 kg džiaugėsi pirmąja vieta (dvikovė 54 kg). Toje pačioje kategorijoje trečiąją vietą laimėjo Džiugas Verbelis (dvikovė 36 kg). Svorio kategorijoje iki 50 kg Domantas Jasulis buvo antras  (dvikovė 40 kg).

Savo jėgas išbandė ir vienintelė komandos mergina – kamajiškė Viktorija Šapkaitė. Ji svorio kategorijoje iki 53 kg užėmė ketvirtąją poziciją (dvikovė 60 kg).