A. Stanio nuotr.

Oras varžybų metu nelepino, retkarčiais išlendančią saulę keitė debesys ir lietus, tad sportininkams teko prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų, o purvo vonių neišvengė nė vienas. Tiek daug rokiškėnų varžybose buvo išties seniai.

Pirmieji startavo „MX N“ sportininkai. Tai naujokų klasė, joje dalyvavo iki šiol varžybų patirties neturėję sportininkai. Pirmąją vietą užėmė Simas Kuzminckas, trečiąją – Arnas Bulovas. Ketvirtąją vietą iškovojo Jonas Dilys. Keturioliktas finišavo Romanas Terechovas, penkioliktas – Paulius Stasiškis.

Antrieji trasoje pasirodė jaunieji sportininkai, jie rungėsi „65cc“ ir „85cc“ klasėse.  „65cc“ klasėje antrąją vietą iškovojo Kajus Paršiūnas.

Poskui į trasą išvažiavo „MX 1C“ ir „MX2 C“ klasių atstovai. „MX1 C“ klasėje trečiąją vietą iškovojo Andrius Diržys, septintoje vietoje bendroje įskaitoje finišavo Rytis Patapovas, aštuntas – Gediminas Čypas. „MX2 C“ klasėje trečiąją vietą laimėjo Augustas Šeškus, penktąją – Aurimas Januškevičius.

„MX2“, „125cc“, „MX1 B“, „MX2 B“ varžybose taip pat dalyvavo būrys kraštiečių. Antrąją vietą „125cc“ klasėje užėmė Mykolas Stundžia, „MX1 B“ klasėje ketvirtas finišavo Artūras Januškevičius. „MX2 B“ klasėje pirmąją vietą iškovojo Gustas Kligys, antrąją – Mantas Kišūnas.

Trasoje pasirodė ir šio sporto veteranai. „Veteranai 40+“ klasėje penktas finišavo Alvydas Auželis.

„750 s/p O/A“ motociklų su priekaba klasėje neaplenkiami buvo Algimantas ir Domantas Spundzevičiai.

Paskutinieji į trasą išvažiavo keturračiai. Čia, „Quad C“ klasėje, pirmąją vietą iškovojo Vakaris Stankevičius. „Quad“ klasėje neaplenkiamas buvo Renatas Jegorovas. Jam savaitgalis buvo ypatingas.

Penktadienį R. Jegorovas iškeliavo į Suomiją, kur kovojo Europos „Cross-country“ čempionate. Išvyka nebuvo lengva, bet vykti vertėjo – rokiškėnas iškovojo Europos vicečempiono titulą.

„Nuvažiavęs į Suomiją pamačiau ko nematęs, trasos buvo nepavydėtina, itin sudėtinga, 16 km teko važiuoti net uolomis. Suomijos gruntas ir akmenys padarė savo, važiuodamas lyderio pozicijoje prakirtau vietą ratą, teko stoti ir keisti. Įveikęs dar vieną trasos atkarpą prakirtau kitą ratą, deja, nebeturėjau atsarginių, tad finišą pasiekiau trečiojoje vietoje kiaurais ratais ir aptrankytu priekiu. Visgi to  užteko, kad bendroje čempionato įskaitoje iškovočiau antrąją vietą.

Ilgai džiaugtis neturėjau laiko, norėjau dalyvauti ir gimtojo miesto varžybose, tad sėdau į autobusą ir per visą naktį „myniau“ atgal į Rokiškį. Grįžau namo ankstų sekmadienio rytą, susitvarkiau keturratį, susimontavau padangas ir išvažiavau į trasą. Nors nuovargis jautėsi, visgi pavyko finišuoti pirmam. Sunkus, bet įsimintinas savaitgalis“, – pasakoja R. Jegorovas.