J. Kačerausko nuotr.

Geras oras leido gerbėjams pasidžiaugti favoritų važiavimais. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos ir Suomijos. Tradiciškai prie starto linijos stojo ir rokiškėnai. Jie džiaugėsi ne viena prizine vieta.

Jauniausi dalyviai susikovė „85“ klasėje. Šioje grupėje sirgaliai išvydo tik du rokiškėnus – Elijų Markelį ir Mykolą Stundžią. E. Markelis iškovojo pirmąją, o M. Stundžia – penktąją vietą.

„MX Veteran“ klasėje Alvydas Auželis dėl motociklo gedimo nebaigė varžybų.

„MX 40“ klasei atstovavo du sportininkai iš Rokiškio. Artūras Januškevičius užėmė 17,  Aurimas Januškevičius – 18 vietą.

„SC Senior“ klasėje rokiškėnų Romo Kišūno ir Stepono Kriaučiūno ekipažas bendroje įskaitoje užėmė 2 poziciją.

Brolių Manto ir Ryčio Kišūnų ekipažas galingiausioje „SC Pro“ klasėje taip pat liko antras.

Permainingi buvo rokiškėno Renato Jegorovo važiavimai. Pirmajame atkakliai gynęs pirmąją poziciją, jis turėjo sustoti dėl motociklo gedimo. Sutvarkęs bėdas antrajame vėl šovė į priekį ir galutinėje „Quad Open“ klasėje iškovojo 3 vietą.