Ant trečiosios vietos laiptelio – Tomas Repšys. N. K. Čypo nuotr.
Prie Dirdų

Į finalines Lietuvos mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybas pateko vienintelė Rokiškio mokykla – Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija. Atrankinėse varžybose rokiškėnai buvo antri.

Merginų grupėje Donata Katelytė (svorio kategorija iki 57 kg), išspaudusi 32,5 kg, užėmė penktąją vietą.

Vaikinų grupėje (svorio kategorija iki 59 kg) Martynas Traškinas džiaugėsi pirmąja vieta. Jis geriausiu bandymu išspaudė 77,5 kg svėrusią štangą.

Svorio kategorijoje iki 66 kg trečiąją vietą laimėjo Tomas Repšys, išspaudęs 95 kg. Ketvirtojoje vietoje liko Nojus Konstantinas Čypas, susidorojęs su tokiu pačiu svoriu. Ketvirtąją vietą atletui lėmė sunkesnis jo paties svoris.

Svorio kategorijoje iki 74 kg Edgaras Paršonis liko 11 vietoje, išspaudęs 85 kg.

Svorio kategorijoje iki 93 kg Rokas Butėnas užėmė septintąją vietą, jo rezultatas – 55 kg.

Jokūbas Trumpa (svorio kategorija iki 105 kg) užėmė ketvirtąją vietą. Atletui pakluso 80 kg svėrusi štanga.

Svorio kategorijoje daugiau nei 105 kg Donatas Zdanevičius užėmė šeštąją vietą, išspaudęs 90 kg.

Komandinėje įskaitoje Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos moksleiviai užėmė penktąją vietą.