Pandėliečiams „Entuziastų“ gynyba buvo sunkiai įkandama. J. Kačerausko nuotr.

Sėkmingesnė rungtynių pradžia buvo „Entuziastams“ – per kėlinį šie pelnė beveik 30 taškų ir atitrūko nuo pandėliečių 29:17.

Antrajame ketvirtyje „Pandėlys“ atakavo kiek taikliau, tačiau oponentai toliau nesunkiai rinko taškus ir didino persvarą.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nepasikeitė – pandėliečiai klydo, o „Entuziastai“ tuo puikiai pasinaudojo. Varžovų klaidos leido jiems pelnyti 29 taškus. Pandėliečiai teįmetė 10. Greitose atakose „Entuziastai“ taškus rinko dar sėkmingiau – į pandėliečių krepšį sumetė 46, o „Pandėlio“ ekipa sugebėjo užbaigti tik vieną sėkmingą greitą ataką.

Paskutinysis ketvirtis buvo tik formalumas – „Entuziastai“ nesunkiai iškovojo pergalę rezultatu 99:63.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Nedas Valečka (25 taškai). Renatas Jegorovas pelnė 21, Arnas Juškevičius – 18, Nedas Drižys – 11, Mindaugas Dūda – 8, Justas Pranckūnas – 7, Remigijus Zolobas – 6, Tomas Trumpa – 3 taškus.

„Pandėlio“ komandoje naudingiausiai rungtyniavo Karolis Pučėta, pelnęs 13 taškų. Ignas Jarušauskas įmetė 11, Vidas Joneliūkštis – 9, Augustinas Blažys – 8, Eimantas Šeškus ir Vygantas Kavaliauskas – po 7, Martynas Karaliūnas ir Salvijus Kubilius – po 3,  Lukas Nagelė – 2 taškus.

Po šių rungtynių į aikštelę žengė Panemunėlio „Fazės“ ir Širvintų „Briedžio“ ekipos. Svečiai kiek aktyviau pradėjo rungtynes ir po pirmojo ketvirčio turėjo septynių taškų persvarą – 18:25.

„Fazė“ antrajame kėlinyje pasitaisė ir, prisivijusi varžovus, įsiveržė į priekį. Aidint antrojo kėlinio sirenai mūsiškiai pirmavo 44:40. Įspūdingai kėlinį pabaigė „Fazės“ žaidėjas Oretas Šnioka, paskutinėmis sekundėmis taikliai kamuolį švystelėjęs iš kitos aikštelės pusės.

Po ilgosios pertraukos žaidimas nesikeitė – vyko taškas į tašką. Kiek sėkmingesnė kelinio pabaiga buvo „Briedžio“ komandai – 54:58.

Tačiau niekas neįsivaizdavo, jog paskutinysis ketvirtis visiškai sausas bus „Fazės“ ekipai. Mūsiškių visi metimai skriejo pro šalį, ir kėlinys pralaimėtas net 0:33, o visos rungtynės – 54:91.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė O. Šnioka, pelnęs 21 tašką. Karolis Azaravičius ir Almantas Matiukas įmetė po 8, Šarūnas Kaira – 7, Eugenijus Tuskenis – 6, Rokas Butėnas – 4 taškus.