blank
J. Kačerausko nuotr.

Pirmosiose varžybose tarp Panemunėlio „Fazės“ ir „Pandėlio“ žiūrovai neišvydo atkaklios kovos. Pandėliečiai jau pirmajame kėlinyje spurtavo ir įgijo 17 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje „Fazė“ atakavo kiek taikliau, tačiau prie varžovų priartėjo minimaliai.

Po ilgosios pertraukos pandėliečių persvara kiek „aptirpo“. Paskutiniajame ketvirtyje „Fazės“ krepšininkai vėl šaudė pro šalį ir pandėliečiai iškovojo užtikrintą pergalę – 100:64.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Eimantas Šeškus, pelnęs 21 tašką. Augustinas Blažys įmetė 16, Vygantas Kavaliauskas – 14, Lukas Nagelė ir Vidas Joneliūkštis – po 12, Ignas Jarušauskas – 10, Simas Nagelė – 9, Rokas Kužulis – 6 taškus.

„Fazės“ ekipoje beveik pusę komandos taškų – 31, pelnė Kasparas Kavoliūnas. Almantas Matiukas surinko 9, Mantas Dzekanskas – 8, Darius Žukauskas – 7, Šarūnas Kaira – 6, Giedrius Smalinskas – 3 taškus.

Kitas rungtynių scenarijus vystėsi tarp Obelių „Entuziastų“ ir Krinčino „Aukštaitijos medienos“ komandų.

Pirmasis kėlinys pažymėtas lygiosiomis – 20:20. Antrajame ketvirtyje komandos krepšį vėl atakavo be klaidų ir ilsėtis į didžiąją pertrauką ėjo esant beveik lygiam rezultatui – 42:43.

Po ilgosios pertraukos „Entuziastai“ spurtavo ir atitrūko nuo varžovų 8 taškais. Visgi svečiai nepasidavė ir atsakė taiklių metimų serija – išlygino rezultatą ir išsiveržė į priekį. Rungtynių baigtį lėmė paskutinė susitikimo minutė. Ji sėkmingesnė buvo svečiams – 91:87.

„Entuziastų“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Nedas Drižys, pelnęs 20 taškų. Renatas Jegorovas surinko 16, Egidijus Vilimas – 13, Nedas Valečka ir Mindaugas Dūda – 11, Tomas Trumpa – 10, Karolis Buitvydas – 4, Justas Pranckūnas – 2 taškus.