Gyventojus džiugina štai toks originalus šūkis: „Rokiškis – ralio miestas!“ J. Kačerausko nuotr.

Ryškėja ir kitos akį pamaloninsiančios detalės. Rokiškio apylinkėse vyksiančiame ralyje automobilių „Subaru“ lenktynių įskaitoje nebus daug. Tačiau šio gamintojo technika trasoje pasirodys pirmoji ir išvažiuos paskutinė – ralio automobiliu tapo būtent „Subaru“.

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas prisipažino, kad dvejonių, į ką kreiptis dėl partnerystės, nebuvo.

„Su „Subaru“ atstovais Lietuvoje bendradarbiaujame beveik dešimtmetį, todėl bendrą kalbą radome iš karto. Aš, daug metų dalyvavęs lenktynėse, puikiai žinau, kad trasos saugą užtikrinančiai, teisėjus, komisarus ir stebėtojus vežiojančiai technikai keliami itin aukšti pravažumo, saugumo ir patikimumo reikalavimai. Visas šias savybes „Subaru“ automobiliai puikiai atitinka, o su šio gamintojo įgaliotaisiais atstovais mus sieja ne vienas bendras projektas. Manau, kad azartiškos lenktynės, kurios turi tapti bene didžiausiu šios vasaros automobilių raliu mūsų šalyje, taps dar vienu darnaus bendradarbiavimo pavyzdžiu“, – sakė A. Gimžauskas.

Visi „Subaru“ modeliai, kuriuos ralio organizatoriams suteiks Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje veikiantys „Subaru“ atstovai, bus pasirengę įveikti nelengvas trasas ne tik prieš pirmuosius dalyvius, bet ir „atidaryti“ eismą lenktynėms pasibaigus, kai Rokiškio apylinkių žvyrkeliuose tikrai bus nemažai provėžų.

sostinė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie