blank
Rokiškėnai uždarė šių metų sezoną. „Grizlio“ archyvo nuotr.

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 59 kg „Grizlio“ komandoje debiutavo naujokas – keturiolikmetis Vykintas Strungys. Jis išspaudė 72,5 kg štangą ir užėmė antrąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 74 kg Jokūbas Čypas išspaudė 92,5 kg ir iškovojo ketvirtąją vietą. Tai – asmeninis sportininko rekordas.

Svorio kategorijoje iki 83 kg Edgaras Paršonis išspaudė 100 kg ir taip pat iškovojo ketvirtąją vietą. „Šimtukas“ – sportininko asmeninis rekordas.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg Nojus Konstantinas Čypas išspaudė 132,5 kg ir lipo ant pirmosios vietos pakylos.

Svorio kategorijoje iki 83 kg Modestas Skipskys užėmė ketvirtąją vietą (150 kg). Jaunimas komandinėje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą.

Toje pačioje kategorijoje varžėsi buvęs klubo sportininkas Arminas Kondratenko, šiuo metu studijuojantis Kaune. Arminas pasiekė lygiai tokį pat rezultatą kai ir M. Skipskys – 150 kg. Visgi lengvesnis A. Kondrateko užėmė trečiąją vietą.

Moterų grupėje dalyvavo buvusi „Grizlio“ sportininkė Greta Spundzevičiūtė. Atletė svorio kategorijoje iki 52 kg išspaudė 45 kg ir iškovojo pirmąją vietą.

Moterų grupėje tarp veteranų nepralenkiama buvo Ženeta Skavičienė. Atletė išspaudė 140 kg ir laimėjo pirmąją vietą.

Varžybose dalyvavo gausus būrys moterų – daugiau kaip 60 sportininkų. Ž. Skavičienei tai netrukdė ir absoliučioje įskaitoje rokiškėnė tapo nugalėtoja. Komandinėje moterų grupėje mūsų atletė apdovanota antrosios vietos medaliu.

„Grizlio“ vadovė Ala Sketerienė „Gimtajam…“ sakė, jog šiemet tai buvo paskutinės rokiškėnų varžybos. Nauji iššūkiai laukia kitąmet. „Šiemet rokiškėnai iškovojo nemažai pergalių, pasiekė šalies ir asmeninių rekordų. Rokiškyje organizavome aukšto lygio varžybas. To nebūtų be rėmėjų. Klubo vardu dėkojame jiems ir visiems rokiškėnams linkime gražių švenčių“, – sakė A. Sketerienė.