Airingas Jasaitis ir Renatas Gorbunovas Alytuje pasirodė puikiai. J. Aleksiejaus nuotr.

Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko Alytaus miesto atvirasis sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame kartu su Marijampolės, Telšių, Simno sunkiaatlečiais varžėsi ir rokiškėnai.

Renatas Gorbunovas tapo ne tik varžybų nugalėtoju, bet ir pasiekė asmeninį rekordą svorio kategorijoje iki 34 kg: jis išstūmė 42 kg ir dvikovėje surinko 75 kg. Beje, šiam sportininkui puikiai sekėsi ir sausio viduryje vykusiame tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre „Degaičiai-2017“. Ten jis išrovė 31 kg, išstūmė 40 kg, o dvikovėje surinko 71 kg.

Sėkmė abiejose varžybose šypsojosi ir kitam rokiškėnui Airingui Jasaičiui. Alytuje svorio kategorijoje iki 42 kg jis tapo nugalėtoju: išrovė 41 kg, išstūmė 53 kg ir pagerinęs asmeninį rekordą. Dvikovėje surinko 94 kg. Šis sportininkas Degaičiuose taip pat džiaugėsi pirmąja vieta: išrovė 40 kg, išstūmė 50 kg, o dvikovėje surinko 90 kg.

Degaičiuose svorio kategorijoje iki 50 kg nugalėjo Aivaras Žukauskas. Jis išrovė 50 kg, išstūmė 62 kg, o dvikovėje surinko 112 kg.

Svorio kategorijoje iki 46 kg Atas Baliukas buvo ketvirtas vietoje. Jis išrovė 35 kg, išstūmė 43 kg, dvikovėje surinko 78 kg.

 Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro sunkiosios atletikos treneris Jonas Aleksiejus

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: