Nors rokiškėnai ir pralaimėjo, tačiau komanda – stipriausiųjų ketverte. Organizatorių nuotr.

Nuo pat rungtynių pradžios užvirė kieta kova. Nė vienai komandai nepavyko įgyti saugesnės persvaros. Kiek sėkmingiau rungtynes pradėję rokiškėnai pirmąjį ketvirtį užbaigė pirmaudami 18:14. Antrojo kėlinio pradžioje kova taškas į tašką tęsėsi. Nors rokiškėnai turėjo trapią 5 taškų persvarą, netrukus varžovai išsiveržė – 33:32. Kėlinio pabaigoje „Romuva-2“ taško deficitą panaikino ir ekipos į ilgąją pertrauką išėjo lygiosiomis – 37:37.

Po ilgosios pertraukos kieta kova tęsėsi iki pat finalinės sirenos. Tačiau sėkmė lydėjo uteniškius –  JKL bronzos medalius iškovojo „Antano ūsai“ – 67:70.

Mūsiškių komandoje rezultatyviausiai žaidė Dominykas Šapranauskam, pelnęs 26 taškus. Ignas Dainys įmetė 10, Tomas Balčiūnas – 8, Justas Mikalkėnas – 7, Orestas Šnioka ir Karolis Azaravičius – po 6, Evaldas Jasiūnas – 4 taškus.

Pusfinalyje rokiškėnai 54:73 nusileido Utenos „Tūzams“. Šie didžiajame finale šventė pergalę ir tapo JKL čempionato nugalėtojais.