blank
S. Kriaučiūnas (kairėje) ir M. Žiukelis. Asmeninio archyvo nuotr.

– Kaip prasidėjo šis sezonas?

– Sezoną pradėjome puikiai – jau pirmajame etape lipome ant nugalėtojų pakylos. Antrasis ralis, deja, nepavyko, jo net nebaigėme. Trečiajame vėl buvome tarp nugalėtojų. Stengiamės kiek galime ir rankų nenuleidžiame, turime didelių šansų metų įskaitoje savo klasėje užimti aukštą vietą.

– BMW markės automobiliu važiuojate jau keleri metai. Ar nekyla noras išbandyti kitos klasės, ar apskritai kitokį automobilį?

– Man asmeniškai BMW ralio trasoje suteikia daug emocijų, tad nežinau, ar kitas automobilis taip džiugintų ralyje kaip BMW markės. Planų turime daug ir išties grandiozinių, bet viskas palaipsniui, galbūt mus ralio trasoje išvysite važiuojančius ir kitu automobiliu.

– Artėja namų ralis. Kaip sekasi jam ruoštis? Ir ko iš jo tikitės?

– Rokiškyje ralis bus pats ilgiausias ir reikalaujantis didelio pasiruošimo, tikslaus ir kruopštaus technikos „sustygavimo“. Džiugu, kad bent jau automobilis neturi „kovos randų“ iš praėjusių ralio etapų. Tiesa,  turime žiūrovams paruošė „vyšnią ant torto“, ją atskleisime vos prasidėjus raliui. Sieksime užlipti ant nugalėtojų pakylos.

– Ko dar tikitės iš likusio sezono?

– Siekis, žinoma, vienintelis – laimėti čempionatą. Praėjusiais metais maža klaida kainavo aukštesnę vietą čempionate, tad šiais metais stengiamės to nepakartoti ir pasiekti maksimalų rezultatą.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments