J. Kačerausko nuotr.

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo triukšmingų sirgalių palaikomi rokiškėnai. Puikiai atakavę aikštės šeimininkai diktavo varžovams savo sąlygas, o po pirmojo ketvirčio komandas skyrė 13 taškų – 26:13.

Antrąjį rungtynių kėlinį sėkmingiau pradėjo taip pat vaižgantiečiai, sugebėję savo pranašumą padidinti iki 16 taškų. Visgi antroje kėlinio dalyje svečiai sumažino atsilikimą per pusę – 37:29.

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžusios ekipos pademonstravo tikrą lyderių mūšį. Ukmergiškiai sugrąžino į rungtynes intrigą, o vienu metu ekipas skyrė tik 2 taškai. Kėlinį kiek sėkmingiau sužaidę aikštės šeimininkai vis dar pirmavo – 57:51.

Lemiamas rungtynių kėlinys pradžiugino visus žiūrovus – užvirė kieta kova. Ukmergės „UJBG-I“ krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau lemiamos rungtynių akimirkos sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams. Du netaiklūs itin svarbūs svečių metimai ir puiki rungtynių pabaiga lėmė, kad Rokiškio „Vaižgantas“ trečiajame etape išlieka dar nepralaimėjusia komanda. Vaižgantiečiai savo sąskaitoje turi šešias pergales.

„Vaižganto“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Nedas Valečka, pelnęs 30 taškų. Karolis Varnas įmetė 15, Justas Pranckūnas – 12, Nedas Spundzevičius – 11, Tomas Vaškevičius – 4, Rimvydas Karpavičius – 3 taškus.