blank

Lietuvos ledo ritulio čempionate vasario 1 d.  įvyko lyderių akistata, kurioje Elektrėnų „Energija“ namų aikštėje ilgai vijosi Juodupės „Juodupę“. Po atkaklios kovos „Juodupei“ teko pripažinti pralaimėjimą 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) .

Dvikovą geriau pradėjo „Energija“, kuri ketvirtąją minutę pirmavo įvarčiu. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Juodupės“  žaidėjas  K. Isajevas išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje komandos suaktyvėjo, tačiau darė daug pražangų. Kėlinio viduryje po gražios kombinacijos A. Katulis išvedė juodupėnų klubą į priekį 2:1.Trečiojo kėlinio viduryje „Juodupės“ žaidėjai A. Katulis ir D. Babičius vienas po kito pažeidė taisykles, todėl komanda liko trise prieš penkis varžovus. Tačiau ir tai nepadėjo „Energijai“ išlyginti rezultatą. Tai kėlinio pabaigoje padarė E. Boroška. Patikimai žaidęs „Energijos“ vartininkas E. Karla gelbėjo komandą nuo varžovų atakų.

„Juodupė“, pakeitusi vartininką šeštu aikštės žaidėju, pakilo į šturmą rungtynių pabaigoje, tačiau „Energija“ pelnė įvartį į tuščius vartus – 4:2.

„Energija“ į varžovų vartus metė 40 kartų, „Juodupė“ – 24.

hockey.lt duomenimis, „Energija“ Lietuvos ledo ritulio čempionatuose dar nėra patyrusi pralaimėjimo nuo pat 2010 m., kai čempionatą pradėjo rengti Nacionalinė ledo ritulio lyga.