Šarūnas Vingelis (antras iš dešinės) su šalies rinktine tęsia sėkmingą pasirodymą užsienyje. Š. Vingelio archyvo nuotr.

Ukrainos sostinėje Kijeve vykusioje Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) Europos 3×3 krepšinio čempionato atrankoje daugiausiai džiaugsmo turėjo Lietuvos rinktinės krepšininkai. Pauliaus Beliavičiaus, Aurelijaus Pukelio, Marijaus Užupio ir obeliečio Š. Vingelio komanda laimėjo visas rungtynes. Lietuvos rinktinės krepšininkai grupių etape 17:13 įveikė Baltarusiją ir 21:7 Švediją, o turnyrą užbaigė trijų grupių nugalėtojų suformuotoje naujoje grupėje, kurioje visos komandos žaidė tarpusavyje.

Iš pradžių lietuviai po atkaklios kovos 19:17 įveikė Austrijos rinktinę, o galiausiai 21:16 palaužė Kroatiją ir užsitikrino vietą Europos čempionate, rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 d. vyksiančiame Debrecene (Vengrija).

Beveik tos pačios sudėties rinktinė kartu su Š. Vingeliu birželio pabaigoje kovojo pasaulio čempionate Amsterdame. Komanda kovas baigė po grupių varžybų.