Asociatyvi nuotr.V.Bičiūnaitės.

Vilniuje, Pagirių motokroso trasoje ,vyko pirmasis Lietuvos motokroso čempionato etapas, kuriame dalyvavo gausus sportininkų būrys iš Rokiškio.

Varžybos rengtos balandžio 22–23 d.

Pirmąją dieną rokiškėnai startavo „Quad“, „MX1M“, „MX2M“, „750 s/p“ ir „750 s/p veteranų“ motociklų klasėse. „Quad“ klasėje Renatas Jegorovas, atstovaujantis motoklubui „Sema“, bendrojoje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą. Rokiškio automobilių ir motociklų sporto klubo „Viesulas“ sportininkai, broliai Artūras („MX1 M“ klasė) ir Aurimas („MX2 M“ klasė) Januškevičiai, bendrojoje įskaitoje užėmė vienuoliktąsias vietas. Motociklų su priekabomis klasėje, įdėję nemažai pastangų, praėjusių metų Lietuvos motokroso čempionai broliai Mantas ir Rytis Kišūnai, šiemet atstovaujantys „Steel Mustang“ klubui, iškovojo pirmąją vietą tarp 18-os ekipažų. „750 s/p veteranų“ motociklų klasėje tarp septynių ekipažų varžėsi ir „Viesulo“ vadovas Romas Kišūnas su priekabininku Steponu Kriaučiūnu. Vyrai sunkiai, tačiau garbingai iškovojo trečiąją vietą.

Antrąją varžybų dieną sportininkai lenktyniavo „50“, „65“, „85“, „MX1“, „MX2“, „MX1 pradedančiųjų“, „MX2 pradedančiųjų ir moterų klasėse. „85“ klasėje Rokiškiui atstovavo vienintelis rokiškėnas  Elijus Markelis. Jam šios varžybos nenusisekė, pirmajame važiavime sugedo motociklas ir sportininkas liko be įskaitinių taškų.

Antrasis Lietuvos motokroso čempionatas vyks gegužės 13–4 d. Šiauliuose, Aleksandrijos moto trasoje.