J. Kačerausko nuotr.

Čempionate – šeši etapai vietoj pernai buvusių penkių. Trečiasis vyks Rokiškyje. Pačių greičiausių motociklų MX1 klasėje po pirmų dviejų etapų – dvivaldystė. Vienodą skaičių pergalių ir antrųjų vietų turi svečias iš Latvijos Janas Jakobsonas ir pastarųjų metų Lietuvos čempionas Domantas Jazdauskas, o nuo jų nedaug atsilieka visas trečiąsias vietas kol kas susirenkantis Davis Livsas.

MX2 klasėje pozicijų neužleidžia ne tik Lietuvos, bet ir Vokietijos motokroso čempionate dalyvaujantis Dovydas Karka. Jis užtikrintai laimėjo abu 2019 metų sezono etapus. Antrąją ir trečiąją vietas dalijasi latviai Niks Niklavsas Suna ir Ralfsas Edgarsas Ozolinsas, o ketvirtoje įsitaisęs prie galingesnio motociklo besipratinantis Erlandas Mackonis, praėjusių metų iki 125 kub. cm klasės Lietuvos čempionas.

Pernai antrąją vietą 125 klasėje užėmęs Arnas Vedluga šiemet demonstruoja, kad lygių jam nėra. Jis laimėjo pirmuosius du etapus ir pirmauja prieš latvį Kristerą Kristą Suną bei ukrainietį Olegą Sergijenką.

„Moto–Roki“ trasą administruoja ir renginius joje organizuoja Mantas Kišūnas, kuris kartu su broliu Ryčiu ne kartą tapo Lietuvos čempionais motociklų su priekabomis klasėje. Praėjusiais metais šis titulas jiems išsprūdo tik paskutiniame etape – vienu tašku rokiškėnus aplenkė svečiai iš Latvijos, tačiau panašu, jog šiemet jie pasiryžę titulą vėl iškovoti. Pirmuose keturiuose šių metų važiavimuose buvo iškovotos užtikrintos pergalės.

sostinė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie