„Rokiškio“ komanda pradeda rodyti charakterį. Teodoro Biliūno nuotr.

Pritrūko vieno žaidėjo

Itin rezultatyviose ir permainingose rungtynėse su devyniais žaidėjais ir vienu vartininku į Elektrėnus atvykusi „Juodupės“ komanda Lietuvos čempionams garbingai priešinosi beveik pusę rungtynių. Tačiau itin kieta ir atkakli kova po rungtinių tiesiog subliuško. „Juodupės“ klubas pažeidė Lietuvos čempionato nuostatus – rungtyniavo devyni žaidėjai, neskaitant vartininko, o privalėjo rungtynes pradėti  ne mažiau kaip 10 žaidėjų.

Juodupėnams įskaitytas pralaimėjimas 0:5 ir skirtas įspėjimas. Pasikartojus pažeidimams bus skiriama maksimali finansinė bauda. Visa rungtynių statistika anuliuojama.

Atsitiesti „Juodupė“ bandys gruodžio 12 d. Elektrėnuose su Vilniaus „Geležinio vilko“ komanda.

„Rokiškis“ kyla

Ne ką mažesnis trileris vyko Kaune. „Kaunas Hockey“ savo arenoje po rekordinės šį sezoną 24 baudinių serijos išplėšė pergalę iš „Rokiškio“.

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo rokiškėnams. Saulius Limontas pirmasis pasižymėjo ir išvedė komandą į priekį. Tačiau netrukus kauniečiai išlygino rezultatą – 1:1.

Antrajame kėlinyje „Rokiškio“ ekipos žaidėjas Kasparas Falkas realizavo kiekybinę persvarą ir rokiškėnai vėl pirmavo.

Trečiojo kėlinio pradžioje kauniečiai liko trys prieš penkis rokiškėnus, bet savo vartus apgynė. O kiek vėliau rezultatą išlygino – 2:2.

Per likusią kėlinio dalį rezultatas nepasikeitė, tad prireikė pratęsimo. Nugalėtojas vėl neišaiškėjo, todėl griebtasi baudinių serijos. Nervų kare sėkmė lydėjo šeimininkus – „Kauno Hockey“ komandą. Tačiau rokiškėnai neliūdėjo, mat po lygiųjų į turnyrinę lentelę įsirašė pirmąjį tašką.

„Rokiškis“ šiose rungtynėse atliko mažiau smūgių į varžovų vartus (36 prieš 40), bet gavo kur kas mažiau baudos minučių (8 prieš 24).

„Rokiškis“ artimiausias rungtynes žais gruodžio 10 d. dieną išvykoje su Klaipėdos „Baltija“.