Audrius Deksnys: „Klubas neatmeta galimybės ateityje sugrįžti į Lietuvos čempionatą.“ J. Kačerausko nuotr.

Ne dėl finansų

Ne kartą šalies čempionato prizininke tapusi „Rokiškio“ ekipa nusprendė dalyvauti Daugpilio (Latvija) čempionate ir aukščiausioje Lietuvos ledo ritulio lygoje nebesivaržyti.

Kas paskatino žengti tokį žingsnį, „Gimtajam…“ pasakojo „Rokiškio“ komandos treneris Audrius Deksnys.

Anot pašnekovo, pasitraukiama tikrai ne dėl finansinių problemų. „Pagrindinė priežastis yra ta, kad nenorime iš kitur kviesti žaidėjų, stengiamės rungtyniauti su savais. Komandos branduolys liko tas pats. Tiesa, vienas kitas žaidėjas, baigęs studijas, išvyksta iš Lietuvos. Manome, kad nepavyks mums „patempti“ šalies čempionato lygio, o prisiimti legionierių nenorime. Dar pažiūrėsime, gal komandą papildys anksčiau čia rungtyniavę žaidėjai. Finansai tam neturėjo jokios įtakos, nes dalyvausime Daugpilio čempionate, kur taip pat reikės biudžeto. Pagrindinės rungtynės Daugpilyje vyks savaitgaliais. Minėtas čempionatas startuos jau rugsėjo pabaigoje“, – pasakojo A. Deksnys.

Užklupo bėdos

Priminsime, jog praėjusių metų pradžioje „Juodupė“ pasiekė istorinį rezultatą – Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo antrąją vietą. Tiek komanda, tiek sirgaliai tikėjosi žygį pakartoti ir naujajame sezone, tačiau šioms svajonėms nebuvo lemta išsipildyti. Metų pabaigoje ledo ritulio entuziastus pasiekė netikėta žinia – „Juodupės“ klubas traukiasi iš čempionato – jį užklupo finansinės bėdos.

Taigi artėjančiame Lietuvos ledo ritulio sezone varžysis keturios komandos – šalies čempionė Elektrėnų „Energija“, „Kaunas Hockey“ ir Vilniaus „Hockey Punks“ bei „Geležinio vilko“ ekipos.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie