Robertas Keliačius (viduryje) per rungtynes su Suomijos rinktine emocingai palaikė savo komandą. LKF nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinė buvo sudaryta Vilniaus „Perlo“ komandos žaidėjų pagrindu. Arvydo Gronskio auklėtiniai 75:103 turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą. Lietuviai pagirtinai pradėjo rungtynes ir neleido aikštelės šeimininkams nutolti. Suomiams pirmojo ketvirčio pabaigoje buvo pavykę įgyti penkių taškų persvarą. Aikštelės šeimininkai trečiajame kėlinyje surengė galingą spurtą ir taip nulėmė rungtynių baigtį.

Ant parketo išbėgęs rokiškėnas R. Keliačius savo pasirodymą įvertino savikritiškai, tačiau džiaugėsi nauja patirtimi. „Iš pradžių buvo nemažai jaudulio. Ne kiekvieną dieną tokia galimybė pasitaiko – atstovauti Lietuvos rinkinei. Žaisti galėjau geriau, savo pasirodymą vertinu vidutiniškai, bet labai stengiausi – atsikovojau atšokusių kamuolių. To treneris iš manęs labiausiai ir tikisi“, – „Gimtajam…“ komentavo R. Keliačius.

Sportininkas su Vilniaus „Perlu“ turi sudaręs vienerių metų sutartį. Klubas rungtyniauja Nacionalinėje krepšinio lygoje. Anot rokiškėno, komandos tikslai paprasti – lygoje nužygiuoti kuo toliau. „Mūsų komanda jauna. Todėl pagrindinis komandinis ir asmeninis tikslas – tobulėti. Žinoma, norime patekti į atkrintamąsias“, – teigė rokiškėnas.

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie