Rungtynių pradžia „Juodupės“ ekipai nieko blogo nežadėjo. Abi komandos pasidalino po įvartį. Juodupėnų ekipoje taikliu smūgiu pasižymėjo Konstantinas Isajevas. Tačiau antrajame kėlinyje šeimininkai svečiams užkūrė tikrą pirtį – be atsako į „Juodupės“ vartus pasiuntė net tris įvarčius – 4:1.

Netrukus aikštelės viduryje įsivyravo tikra sumaištis. Per „Juodupės“ ataką Marselis Baikejevas lazda trenkė „Energijoje“ debiutavusiam vartininkui Aleksejui Brišui, kuris netrukus apsižodžiavo su svečių ledo ritulininku ir susitrenkė galvomis. Susistumdymas ilgai netruko ir žaidėjai išsiskyrė. Tačiau vartininką užstojo jo komandos draugas, kuris netrukus jau kumščiavosi su M. Baikejevu. Už smūgį į galvą A. Brišas buvo pašalintas iki rungtynių pabaigos.

hockey.lt nuotr.

Vis dėlto antrojo kėlinio pabaigoje prabilo ir „Juodupės“ puolėjai – Nikita Smirnovas ir Marijanas Purmalis. Jie  įmušė po įvartį ir sugrąžino intrigą – 4:3.

Tačiau tokia persvara juodupėnai ilgai nesidžiaugė, nes elektrėniškiai netrukus vėl vienu įvarčiu padidino skirtumą – 5:3. Lyg to būtų maža, šeimininkai kėlinio pabaigoje dar du kartus nuginklavo „Juodupės“ vartininką ir šventė sunkią pergalę.

Šiose rungtynėse „Energija“ atliko 43 smūgius į vartus, o „Juodupė“ – tik 23.  Kitas rungtynes juodupėnai žais spalio 10 d. Elektrėnuose, kur susitiks su savo principiniais priešininkais „Rokiškio“ ekipa.