blank
„Juodupė“ rungtynių pabaigoje atlaikė šeimininkų šturmą ir šventė sunkią pergalę. P. Lozdos nuotr.

Kiek aktyviau rungtynes pradėję juodupėnai, netrukus į šeimininkų vartus pasiuntė net tris įvarčius.

Pirmasis pasižymėjo legionierius Dmitrijus Babičius, o vėliau – Vygintas Sajus ir Laurynas Lapinskas. Tad pirmajame kėlinyje „Juodupė“ pirmavo rezultatu 3:0.

Antrajame kėlinyje juodupėnus toliau lydėjo sėkmė ir Ernestas Trukšnys taikliu smūgiu padidino persvarą iki 4 įvarčių. Tačiau šeimininkai nekapituliavo ir netrukus atsakė tuo pačiu – 4:1. Trečiojo kėlinio pradžia vėl „priklausė“ vilniečiams, kurie į „Juodupės“ vartus pasiuntė dar du įvarčius ir rungtynėse sugrąžino intrigą – 4:3.

„Geležinio vilko“ viltis išsigelbėti rungtynių pabaigoje žlugdė pražangos, o „Juodupė“, išlaikiusi pergalingą pranašumą, šventė sunkią pergalę.

„Juodupės“ vartus gynė Michailas Kolioglovas, o šeimininkų – Martinas Petiulas. Juodupėnai atliko daugiau smūgių į varžovų vartus (32 prieš 24). Baudos minučių abi komandos gavo po 10.

„Juodupė“, surinkusi 7 taškus turnyrinėje, lentelėje užima penktąją vietą. Artimiausias rungtynes juodupėnai žais lapkričio 25 d. išvykoje, kur susikaus su Klaipėdos „Baltija“.