Juodupėnai sulaukė rimto Vilniaus jaunimo pasipriešinimo. M. Ramanausko nuotr.

Dar prieš čempionatą vilniečiai neslėpė ambicijų. Mažiausias tikslas – įveikti atkrintamųjų varžybų etapą. Tačiau pasiruošę kovoti ir dėl medalių. Tai, kad šie žodžiai ne tušti, savo kailiu patyrė ir galingoji „Juodupės“ ekipa.

Varžybų pradžia kur kas sėkmingesnė buvo juodupėnams. Dviem įvarčiais rungtynes pradėjo legionieriai Dmitrijus Beliakovas ir Konstantinas Isajevas. Vilniečiai ilgai netruko ir dviem įvarčiais atkūrė pusiausvyrą – 2:2.

Antrojo kėlinio scenarijus nesikeitė. „Juodupės“ ekipos žaidėjas K. Isajevas dar kartą taikliu smūgiu išvedė komandą į priekį. Tačiau kėlinio pabaigoje sostinės komanda vėl išlygino rezultatą – 3:3.

Trečiojo kėlinio pradžia palankesnė buvo Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipai, kada taikliu smūgiu persvėrė rezultatą. Tuomet iniciatyvos ėmėsi „Juodupės“ žaidėjas D. Beliakovas, kuris į vilniečių vartus pasiuntė du įvarčius be atsako – 5:4.

Drama ant ledo tęsėsi. Vilniečiai dar kartą išlygino rezultatą. Įtemptu momentu „Juodupę“ į priekį vėl vedė D. Beliakovas, įmušęs ketvirtąjį savo įvartį. Atrodė, jog pergalė buvo ranka pasiekiama, tačiau vilniečiai lengvai nepasidavė ir kėlinio pabaigoje taikliu smūgiu išplėšė pratęsimą – 6:6.

Pratęsime ilgai laukti lemiamo įvarčio nereikėjo. Sužaidus kiek mažiau nei pusė minutės, vilniečiai taikliu įvarčiu sukūrė šio sezono stebuklą – privertė suklupti galingąją „Juodupę“.

„Juodupė“ į vilniečių vartus smūgiavo 48 kartus, tuo tarpu Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipa – 30.

Artimiausias rungtynes juodupėnai žais spalio 25 d. svečiuose, kur susikaus su ambicingais čempionato naujokais Kauno „Kauno Hockey“.