Tiesa, rokiškėnai prieš rungtynes pasuko ne į Anykščius, o į Ukmergę, kur namų rungtynes žaidžia FSK „Anykščiai“. Pirmajame kėlinyje komandos nepasižymėjo aktyviu žaidimu, tačiau kėlinys buvo sėkmingesnis šeimininkams. Rokiškėnai prie oponentų vartų nieko pavojingo nesukūrė. Panašiu žaidimu atsakė ir anykštėnai, tačiau jų du smūgiai į vartų pusę buvo taiklūs.

Po pertraukos rokiškėnams nusišypsojo fortūna ir aštrus reidas dešiniuoju kraštu baigėsi tiksliu Mindaugo Dūdos įvarčiu. Tačiau po kelių akimirkų mūsiškiai vėl traukė kamuolį iš savo vartų. Greitas varžovų išpuolis baigėsi trečiu įvarčiu. Pasikartojo praėjusių metų scenarijus, kai rokiškėnai lyderiams pralaimėjo tokiu pačiu rezultatu 1:3.

Ateinantį savaitgalį Rokiškio FK futbolininkų laukia išvyka į Panevėžį. Čia mūsiškiai susikaus su FK „Orfa“ komanda.