blank
Ateinantį penktadienį Pandėlyje vyks šeštasis 3 prieš 3 krepšinio vasaros turo varžybų etapas. Pandėlio sporto klubo nuotr.

Penktąjį Pandėlio 3 prieš 3 vasaros turo etapą antrą kartą iš eilės laimėjo „Adorma-roletai jums“ (Panevėžys) krepšininkai, finale 11:7 palaužę „Kas bus tas“ (Vilnius) ekipą. Trečioji vieta atiteko „Devold“ (Kupiškis) ekipai, mažajame finale 11:8 palaužusiai „Tiek ir tereikėjo“ (Kuršėnai).

Tarp keturių stipriausių pirmą kartą nepateko „Aikštyno chebra“ (Biržai), tačiau ši komanda kol kas išlieka turnyrinės lentelės lydere.

Geriausiai iš mūsų rajono sekėsi Suvainiškio komandai. Jie liko septintoje vietoje. Pandėlio pirmoji ekipa užėmė 8 vietą, o antroji – 12.

Naudingiausiu šio etapo krepšininku tapo Rimantas Daunys („Adorma-roletai jums“). Metimo iš aikštės centro konkursą ir 34 eurų prizą laimėjo pandėlietis Vidas Joneliūkštis.

Kitas Pandėlio vasaros turo etapas vyks birželio 22 dieną.