J. Kačerausko nuotr.

Pirmojoje kovoje susigrūmė Rokiškio „Gnomas“ ir svečiai iš Biržų. Biržiečiai, prieš savaitę startavę pralaimėjimu, šį sykį nesėkmės kartėlį kompensavo įtikinama pergale prieš rokiškėnus – 90:64.

Pirmasis kėlinys pasibaigė taikiai – 17:17. Rokiškėnų žaidimas sugriuvo antrajame ketvirtyje, kai ilsėtis į didžiąją pertrauką ėjo turėdami 15 taškų deficitą.

Antrojoje rungtynių pusėje biržiečiai išlaikė persvarą ir šventė užtikrintą pergalę.

Mūsiškių gretose rezultatyviausiai žaidė Kasparas Kavoliūnas, pelnęs 28 taškus. Tomas Pauliukas surinko 14, Rokas Kužulis – 9, Nerijus Makuška – 8, Tomas Grėbliauskas – 3 taškus.

Intrigos nebuvo ir antrosiose rungtynėse tarp „Entuziastų“ ir „Fazės“. Visuose kėliniuose savo žaidimą diktavo „Entuziastai“. Jie nugalėjo oponentus rezultatu 90:53.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Renatas Jegorovas ir Mindaugas Dūda, pelnę atitinkamai 24 ir 22 taškus. Arnas Juškevičius ir Karolis Buitvydas įmetė po 12, Modestas Baltušis – 9 taškus.

„Fazės“ ekipoje naudingiausiai žaidė Paulius Januševičius, pelnęs 12 taškų. Šarūnas Kaira įmetė 9, Eugenijus Tuskenis – 7, Almantas Matiukas – 6, Darius Žukauskas – 5 taškus.