Skemų socialinės globos namų archyvo nuotr.

Rugpjūčio 8 d. Skemų socialinės globos namuose vyko sporto žaidynės. Renginyje dalyvavo svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninės Latvijos. Šventė nuotaikingai prasidėjo Skemų socialinės globos namų estradinės grupės „Skem“ pasirodymu.

Toliau vyko įnirtingos krepšinio bei tinklinio varžybos, kurių nesustabdė net gausus lietus. Tiesa, šiais metais krepšinis nebuvo toks populiarus – kovojo tik vieno pogrupio komandos. Čia stipriausi buvo Skemų sportininkai.

Tinklinio varžybos, skirtingai nei krepšinio, buvo populiarios: rinktinės kovojo dviem pogrupiais, kurių pirmąsias vietas pelnė Skemų ir Jurdaičių komandos. Pastarosios susikovė ir dėl Super taurės, kuri atiteko žaidynių šeimininkams.

Šventės metu varžybas įnirtingai komentavo bei gerą nuotaiką palaikė  komentatorius Romas Kundelis. Rungtynėms teisėjavo Oksana Antonova, Algis Stašys ir Ramūnas Černiauskas.

Kaip ir kasmet, pralaimėtojų nebuvo. Visi dalyvavusieji apdovanoti medaliais, taurėmis, diplomais bei dovanomis. Tikimasi, kad šios kasmetinės tradicinės varžybos vyks dar ilgus metus.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie