Gimtasis Rokiškis Sportas Krepšininkai parodė charakterį – dramatiška kova su pratęsimu

Krepšininkai parodė charakterį – dramatiška kova su pratęsimu

Lapkričio 25 d., penktadienį, Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro salėje netilpo visi norintys palaikyti vietos krepšininkų. Proga neeilinė, nes į kovą stojo B grupės diviziono komandos – rokiškėnų „Feniksas“ ir svečiai iš Ignalinos.

274
0

Abi komandos turėjo po keturias pergales ir du pralaimėjimus, todėl kas bus šio susitikimo laimėtojai – sunku nuspėti.

Trečiajame kėlinyje Ignalinos krepšininkai turėjo net 13 taškų persvarą, tačiau „Feniksui“ sužaidus sėkmingai skirtumas ėmė tirpti.

Ketvirtasis kėlinys buvo labia įtemptas – abi komandos žaidė taškas į tašką. Iki kėlinio pabaigos likus 10 sek., rokiškėnas Justinas Merkys prasiveržė pro varžovus ir bandė pelnyti taškų, tačiau jam nepavyko, o kamuolį atkovojusį ir kartoti metimą bandžiusį Aivarą Aleksiejų pasitiko ignaliniečių blokas.

Pratęsimo metu su įtampa geriausiai susidorojo mūsiškių varžovas Tomas Gasparavičius. Jis taikliu tritaškiu savo komandai ir atnešė pergalę. Rungtynės rezultatu 81:83 baigėsi Ignalinos komandos naudai.

„Fenikso“ komandoje geriausiai žaidė J. Merkys (23 tšk. ir 12 atk. kam.) ir Karolis Kvedaravičius (22 ir 9).