Dainiui Repšiui rąsto kėlimo rungtis nesukėlė didelių rūpesčių. Lietuvos galiūnų federacijos nuotr.
puodelis

Finaliniame čempionato etape nugalėjo mažeikiškis Vytautas Lalas. Jis per septynias rungtis surinko 46 taškus. Antrąją vietą užėmęs D. Repšys surinko 37 taškus. Trečias liko marijampolietis Martynas Brusokas (32 tšk.).

Varžybose dalyvavo aštuoni galiūnai. Sportininkai varžėsi rąsto kėlimo, svorių nešimo, statinės laikymo, padangos vertimo, naščių nešimo, mašinos atkėlimo ir akmenų sukėlimo rungtyse.

Anot galiūno D. Repšio, finaliniame etape laukė kiek pakoreguotos rungtys. „Kėlėme kiek kitokį rąstą nei atrankiniame etape. Lagaminus, sveriančius 135 kg, nešėme į abi puses, o ne į vieną, kaip būdavo anksčiau. Po naščių nešimo rungties teko iš karto versti 360 kg padangą penkis kartus“, – įspūdžiais dalijosi D. Repšys ir pridūrė, kad keldamas 160 kg akmenį jis pajuto skausmus, tačiau rungtį baigė sėkmingai.

Birželį kraštietis tapo kvalifikacinio Lietuvos galiūnų čempionato etapo, vykusio Tauragėje, nugalėtoju.

D. Repšys ilgo atokvėpio neturės, mat liepos 14 d. jo laukia varžybos Estijoje.