blank
Asmeninio archyvo nuotr.

Prestižiškiausio automobilių ralio ištakos siekia 1931 metus, kai liepos 24 dieną 14 automobilių ir 12 motociklų kolona pradėjo nelengvą maratoną aplink Lietuvą. Šią datą Lietuvos automobilių sporto federacija laiko oficialia automobilių sporto šalyje pradžia.

Šiais metais dalyvius pasitiko daugiau nei 1000 km maršrutas, kurį dalyviai turėjo įveikti per tris dienas. Per šias dienas jie aplankė Kauną, Šakius, Druskininkus, Biržus Ukmergę, Rokiškį ir kitus miestus, o varžybas lenktynininkai tradiciškai baigė sekmadienį, S. Daukanto aikštėje priešais Prezidentūrą. Šioje vietoje ir buvo įteikta Prezidento taurė, o Rokiškio slalomo trasos nugalėtojui – rajono mero Ramūno Godeliausko taurė, kurią įteikė rajono vicemeras Antanas Taparauskas.

Kraštiečių ekipažas savo klasėje ralį baigė ketvirtoje vietoje, o bendroje įskaitoje – aštuonioliktoje.

„Buvome vieninteliai rokiškėnai šiame ralyje. Tikslą išsikėlėme „apsiuostyti“ ir suprasti, koks tai ralis. Pirmąją dieną dėl patirties stygiaus padarėme daug klaidų bei prisirinkome nereikalingų laiko nuobaudų, todėl pirmąją dieną užbaigėme apmąstymais, kad nekartotume klaidų. Priėmėme teisingus sprendimus ir antrąją dieną pradėjome neblogai, net ir lietus nesutrukdė pasiekti rezultatų. Antrosios dienos paskutinis greičio ruožas vyko Rokiškyje, tad pažadėjome sau atiduoti duoklę žiūrovams, tikiuosi, jų nenuvylėme.

Trečiąją dieną pradėjome Anykščių kartodrome, kur parodėme taip pat gerą rezultatą, deja, Ukmergės greičio ruože vėl prasidėjo mūsų klaidos, kurios tęsėsi ir ralio finiše Vilniuje.

Visgi džiaugiamės pasiektu rezultatu ir dėkojame visiems, kurie mus palaikė. Tikimės, kad ir kitais metais pavyks dalyvauti šiame prestižiniame ralyje“, – pasakoja D. Meilus.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: