Organizatorių nuotr.

Kornholas – Šiaurės Amerikoje itin populiarus žaidimas. Žaisti yra paprasta. Žaidėjai ar komandos pakaitomis meta medžiaginius maišelius į pakeltą stačiakampę lentą, kurios tolimajame gale yra skylė. Nepaisant to, kad šį sparčiai populiarėjantį žaidimą galima žaisti įvairiais būdais, pagrindinis tikslas išlieka vienas – pataikyti kuo daugiau maišelių į skylę lentoje. Kornholą galima žaisti vienas prieš vieną arba du prieš du.

Praėjusį savaitgalį vykusiose varžybose dalyviai buvo skirstomi į tris grupes: vaikų, miksų ir open grupės. Pirmojoje, vaikų grupėje, rungėsi keturi dalyviai, kuriems buvo sumažintas atstumas iki žaidimo lentos. Pirmąją vietą užėmė Amelija Valotkaitė, antrąją – Austėja Valotkaitė, trečiąją – Joris Vingrys, na o ketvirtąją – jauniausias turnyro dalyvis Vakaris Navikas, kuris mažai tenusileido kitiems turnyro dalyviams.

Miksų grupėje dalyvavo net 8 poros. Pirmąją vietą užėmė Austėjos ir Romo komanda „Nežinomi“, antrąją – Dianos ir Virginijaus „Duok penkis“, trečiąją – Amelija ir Aurimas, pasivadinę „Ateiviais“.

Open klasėje šį kartą dalyvavo 6 komandos. Pirmąją vietą iškovojo svečių, tarptautinių turnyrų dalyvio Igno Radžiaus ir Audrius Naudžiūno, komanda, antrąją vietą užėmė Vaidas Valotka ir Romas Navikas,  trečiąją – Evaldas Pilipavičius ir Modestas Malcius.

Turnyro organizatorius Vaidas Valotka pasidžiaugė, kad turnyras praėjo sklandžiai, buvo girdimi patys geriausi dalyvių atsiliepimai.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: