blank
Marius Bieliauskas (dešinėje) savaitgaliais atsipūsti neturi kada – jo laukia įtemptos kovos prie šachmatų lentos. M. Bieliausko archyvo nuotr.

Šiuo metu įvairiuose šachmatų turnyruose rokiškėnas atstovauja daugkartiniams Lietuvos čempionams – Kauno klubui „Margiris“.

Kovo pradžioje M. Bieliauskas dalyvavo LR Seime vykusiose varžybose. Jose rungėsi 106 dalyviai, o rokiškėnas užėmė 4 vietą. M. Bieliauskas prie šachmatų lentos įveikė Latvijos finansų ministrę ir šachmatų didmeistrę Reizniece-Ozola Dana.

Po sėkmingo pasirodymo Seime M. Bieliauskas dalyvavo trijuose turnyruose, skirtuose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Panevėžyje rokiškėnas taip pat užėmė 4 vietą (varžėsi 63 dalyviai).

Po savaitės M. Bieliauskas jėgas išbandė Kaišiadoryse. Čia šachmatų entuziastas džiaugėsi pirmąja vieta tarp 61 dalyvio. Rokiškėnas laimėjo visas devynias žaistas partijas. Šiemet tai buvo antras turnyras, kada M. Bieliauskas laimėjo visas galimas partijas.

Kovo 18 d. vykusiose varžybose M. Bieliauskas tarp 115 dalyvių užėmė aukštą 11 vietą. Tiesa, rokiškėnas šį pasirodymą įvardijo kaip prasčiausią šiais metais.

Šį savaitgalį Vilniuje vyks antrasis Lietuvos šachmatų lygos etapas, kur dalyvaus ir Rokiškio šachmatininkai. Bus žaidžiami trys susitikimai.