Sporto klubo "Kavoliškis" nuotr.

Kavoliškyje jau tampo tradicija prasmingas, svarbias valstybines šventes pažymėti sportiniais renginiais. Šių sportinių renginių organizatoriai siekia valstybės atmintinas datas paminėti ne ilgomis, politinėmis kalbomis, bet įdomiomis varžybomis, žaidynėmis, konkursais. Šiais renginiais norima ne tik deramai įprasminti ir paminėti valstybines šventės, atmintinas datas, bet ir ugdyti gyventojų pilietiškumą, pagarbą valstybei, skiepyti gyventojams sveiką gyvenimo būdą, propaguoti kūno kultūrą ir sportą. Štai ir šiais metais kavoliškėnai-krepšinio entuziastai Vasario 16-ajai-Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti organizavo krepšinio varžybas (3×3). Lygiai prieš metus, šia proga, buvo įsteigta šių krepšinio varžybų Pereinamoji taurė.

Dalyvauti varžybose į Rokiškio technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos sporto salę susirinko rekordinis krepšininkų būrys. Burtų keliu buvo sudarytos 8 komandos (kai kurios komandos turėjo dar net kelis atsarginius žaidėjus), tai: RTVŽŪM (Rokiškio technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla), „Vienas“, „Cirkininkai“, Gazas“, „Medis“, „Baudėjai“, „Kalnas“, „Kavoliškis“.

Varžybas atidarė vienas iš varžybų organizatorių Stasys Meliūnas, Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė, varžybų vyriausiasis teisėjas Antanas Tigrudis.

Po atkaklios, permainingos kovos varžybų nugalėtoja tapo Rokiškio technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos komanda, patvirtindama „auksinę taisyklę“, kad namuose žaidžiančiai komandai „padeda net sienos“. Ji varžybų Pereinamąją taurę perėmė iš praeitųjų metų šių varžybų nugalėtojos „Baudėjų“ komandos. Garbingąją antrąją vietą užėmė komanda „Vienas“. Beje, šios komandos branduolį sudaro šeimyninis duetas-tėvelis Darius ir sūnus Normantas Šilanskai. Trečiąją vietą iškovojo komanda „Cirkininkai“. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis, o žaidėjai, atitinkamai užimtoms vietoms,-aukso, sidabro ir bronzos medaliais. Be Taurių ir medalių pasižymėję krepšininkai buvo apdovanoti varžybų rėmėjų vertingais prizais: varžybų nugalėtojai gavo 15 Eurų kvietimą pietauti picerijoje PIPIRINI PIZZA, II ir III vietų laimėtojai, taip pat, gavo kvietimus į kavinę.

Po komandinių varžybų žaidėjai buvo pakviesti dalyvauti individualios įskaitos-Tritaškių metimo ir Baudų metimo konkursuose: po vieną žaidėją iš kiekvienos komandos Tritaškių ir po vieną žaidėją Baudų metimo konkurse. Taikliausio tritaškininko statusą ir „Snaiperio“ taurę iškovojo Laimonas Drižys iš RTVŽŪM komandos. Baudas taikliausiai metė ir Baudų taikliausio metiko taurę laimėjo Vygantas Kavaliauskas iš tos pačios RTVŽŪM komandos. Be šių konkursinių rungčių krepšininkai rungėsi metimo nuo centro linijos konkurse. Deja, nei vienam iš dalyvavusiųjų (dalyvavo visi norintieji) įmesti kamuolį nuo centro linijos atžymos nepavyko. Šios rungties vertingas prizas liko kitoms, ateinančioms varžyboms. Taip pat, tradiciškai buvo pagerbti Jauniausiasis varžybų žaidėjas-Normantas Šilanskas (gim. 2004 m.) ir varžybų Senjoras-Virginijus Gudonis (gim. 1958 m.) Jis, beje, be specialaus diplomo dar gavo prizą-kavos puoduką ir stiklainį ekologiško medaus. Krepšinio varžybų organizatorių šilčiausi padėkos žodžiai, šokoladas ir kvietimas pietauti Rokiškio kavinėje, buvo skirti varžybų komisarei Vaidai Šilanskienei, per visas varžybas kruopščiausiai rašiusiai varžybų dokumentus: dalyvių sąrašus, rezultatų protokolus ir turnyrines lentelės. Nemažiau šiltus padėkos žodžius ir skambius aplodismentus varžybų dalyviai skyrė Kavoliškio bendruomenės moterims, vadovaujamoms Danutės Kirstukienės, už puikią, fantastiškai nepakartojamai gardžią moliūgų sriubą, išvirtą iškirtinai šia proga. Visi susirinkusieji nuoširdžiai dėkojo renginio organizatoriams: Stasiui Meliūnui, sporto klubo „Kavoliškis“ vadovui Antanui Tigrudžiui; rėmėjams: picerijos PIPIRINI PIZZA savininkui Audriui Dagiui, verslininkui Jonui Žemaičiui (žaidusiam šiose varžybose), Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnei Dalei Janulienei ir visiems kitiems, neabejingiems kavoliškėnų entuziazmui, padėjusiems organizuoti sportinę šventę, skirtą prasmingai mūsų Valstybės datai paminėti.

Per varžybų uždarymą, organizatoriai ir dalyviai, pasižadėjo organizuoti ir dalyvauti kitose panašiose krepšinio varžybose, šį kartą skirtose Kovo 11-Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Sporto klubas „Kavoliškis“

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie