Rokiškėnai protingiau sužaidę rungtynių pabaigą šventė svarbią pergalę. J. Kačerausko nuotr.

Susitikimo pradžioje aktyvesni buvo svečiai. Po pirmojo kėlinio jie buvo nutolę 21:10.

Antrajame ketvirtyje Švenčionėlių žaidimas sugriuvo, kai kelio traumą patyrė vienas žaidėjas. Rokiškėnai tuo pasinaudojo ir ne tik sugebėjo rezultatą išlyginti, bet, paskutinėmis kėlinio sekundėmis perėmę kamuolį aikštelės viduryje, jį persverti – 32:30.

Po ilgosios pertraukos rokiškėnai toliau kontroliavo mačą ir po trijų kėlinių jų pranašumas siekė 9 taškus – 50:41.

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje svečiams nepavyko sukurti stebuklo. Didžiąją kėlinio dalį skirtumas tarp komandų siekė 10 taškų, o protingiau rungtynių pabaigą sužaidę ir savo varžovus spaudę mūsiškiai sugebėjo padidinti atotrūkį iki 15 taškų – 71:56.

Prieš atsakomąjį ketvirtfinalio mačą Rokiškio „Romuva-2“ gali jaustis ramiau, kadangi ji savo sąskaitoje turi 15 taškų pranašumą. Atsakomosios šių komandų rungtynės balandžio 10 d. vyks Švenčionėliuose. Rokiškėnams tereikia nepralaimėti didesniu nei 14 taškų skirtumu ir jie užsitikrins vietą „Juventus“ krepšinio lygos pusfinaliuose.

Rokiškėnų gretose rezultatyviausiai žaidė Dominykas Šapranauskas, įmetęs 26 taškus. Tomas Balčiūnas pelnė 14, Domantas Girčys – 13, Justinas Mikalkėnas – 8, Ignas Dainys – 6, Karolis Azaravičius – 4 taškus.