Visas rungtynes dominavo kieta kova. J. Kačerausko nuotr.
vaiva1

Atkakli kova prasidėjo nuo pirmųjų rungtynių minučių. Po pirmojo kėlinio 4 taškų pranašumą turėjo uteniškiai – 17:21.

Antrajame ketvirtyje svečiai toli nepabėgo ir rokiškėnai prieš ilgąją pertrauką turėjo tą patį 4 taškų deficitą – 35:39.

Trečiajame kėlinyje svečiai šovė į priekį. Dėl romuviečių gautų nesportinių pražangų ir uteniškių puikiai suregztų greitų atakų „Tūzai“ nutolo – 64:51.

Paskutiniajame ketvirtyje rokiškėnai sumažino deficitą iki vienaženklio. Tačiau atkakli kova pasiekė kulminaciją – „Romuvos-2“ žaidėjas Orestas Šnioka buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga, o „Tūzai“ vėl perėmė iniciatyvą. Svečiai pergalę rungtynių pabaigoje įtvirtino taikliais baudų metimais –  73:81.

Po šio pralaimėjimo rokiškėnai, iškovoję dvi pergales ir patyrę penkis pralaimėjimus, rikiuojasi šeštoje vietoje tarp aštuonių komandų.

„Romuvos-2“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Dominykas Šapranauskas, pelnęs 26 taškus. Domantas Girčys įmetė 17, Tomas Balčiūnas – 15, Ignas Dainys – 6, Justinas Mikalkėnas – 5, O. Šnioka – 3 taškus.