blank
Rungtynių pabaigoje spurtavę rokiškėnai pergalės nepasiekė. Karolinos Radžiūtės nuotr.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Vis dėlto po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai buvo priekyje – 15:20.

Toks rezultatas „Antano ūsų“ ekipos žaidėjų netenkino ir jau antrojo kėlinio pradžioje jiems pavyko įgyti dviženklį pranašumą. Tačiau rokiškėnai surengė neįtikėtiną spurtą – 10:0 ir taip sumažino atsilikimą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė kelias rezultatyvias atakas ir po dviejų kėlinių pirmavo 31:37.

Po ilgosios pertraukos komandos sugrįžo kovingai nusiteikusios. Rokiškėnams nesisekė pulti, o tuo pasinaudoję „Antano ūsai“ dar labiau padidino atotrūkį, kuris vėl pasiekė dviženklį skirtumą. Įpusėjus ketvirčiui, po susidūrimo su varžovu ant parketo skaudžiai nusileido romuviečių ekipos atstovas Justinas Mikalkėnas, tačiau vėliau paaiškėjo, kad nieko rimto neatsitiko ir žaidėjas ketvirtajame kėlinyje vėl pasirodė aikštelėje.

Lemiamo ketvirčio pradžioje rokiškėnai bandė paspausti šeimininkus ir šiek tiek prie jų priartėjo, tačiau to neužteko. Kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidę „Antano ūsai“ iškovojo dar vieną pergalę – 66:76.

„Romuvos-2“ ekipoje pasižymėjo Ignas Dainys (18 taškų), Domantas Girčys (17), Karolis Azaravičius (13), Justinas Mikalkėnas (11) ir Evaldas Jasiūnas (7).