blank
A. Morkvėnaitė nuotr.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau vėliau suaktyvinę gynybą rokiškėnai neleido varžovams pabėgti į priekį. Po pirmųjų 10 min. komandas skyrė 2 taškai.

Antrajame kėlinyje mūsiškiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o iš toli puikiai atakavę šeimininkai ne tik išsaugojo pirmojoje pusėje įgytą pranašumą, bet ir padidino iki septynių taškų.

Po ilgosios pertraukos „Vaižgantas“ į aikštę sugrįžo su didesne energiją. Be priekaištų gynyboje sužaidę rokiškėnai greitai panaikino turėtą taškų deficitą ir agresyviu puolimu sugebėjo susikrauti solidžią persvarą. Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį komandas skyrė dviženklis skirtumas. Šį sykį pirmavo „Vaižgantas“  – 58:48.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje ir toliau puikiai rungtyniavo vaižgantiečiai. Mūsiškiai padidino pranašumą iki 18 taškų ir tiesiog mėgavosi krepšiniu. Rungtynių pabaigoje kelias sėkmingas atakas surengė šeimininkai, tačiau mūsiškių pavyti nebepajėgė.

„Vaižganto“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Nedas Valečka, pelnęs 27 taškus. Nedas Spundzevičius įmetė 22, Karolis Varnas – 19, Tomas Vaškevičius – 7, Šarūnas Kaira – 3, Justas Pranckūnas – 2 taškus.