Rungtynių pabaigoje „Giedra“ atsilaikė prieš rokiškėnų šturmą. Martynos Žalos nuotr.

Rungtynių pradžia mūsiškiams buvo sėkminga. Be kelių pagrindinių komandos žaidėjų atvykę rokiškėnai visą pirmąjį kėlinį nepaleido iniciatyvos ir po dešimties minučių buvo priekyje – 22:16.

Antrajame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, o taiklių metimų dėka šeimininkai gerokai priartėjo prie rokiškėnų ir komandas teskyrė trys taškai.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. Mūsiškiai krito į netaiklių metimų duobę ir rungtynių iniciatyvą perėmė oponentai. Po trisdešimties minučių priekyje jau buvo „Giedra“ – 62:54.

Paskutiniajame ketvirtyje daug kietos kovos pareikalavęs kėlinys baigėsi „Giedros“ triumfu – 82:77.

Kovo 29 d. namuose rokiškėnų laukia akistata su Utenos Dauniškio gimnazijos komanda „Tūzai“.

„Romuva-2“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Tomas Balčiūnas, įmetęs 21 tašką. Domantas Girčys ir Ignas Dainys surinko po 15, Justinas Mikalkėnas – 12, Karolis Azaravičius – 10, Deividas Virbalas – 4 taškus.