Juodupę į priekį vedė Igno Juškevičiaus (kairėje) puikus žaidimas. D. Kriaučiūno nuotr.

Nuo pat rungtynių pradžios kokybiškesnį krepšinį demonstravo Juodupės gimnazijos ekipa. Aikštės šeimininkai visiškai nerado būdų, kaip įveikti varžovų gynybą – vos 4 taškus per kėlinį pelnę rokiškėnai po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo net 26 taškais – 4:30.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai pastiprino gynybą ir sumažino atsilikimą – 21:40.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžusi Juodupės ekipa pratęsė pirmajame kėlinyje pradėtą darbą ir tik didino savo pranašumą. Juodupėnus į priekį vedė Igno Juškevičiaus nuostabus žaidimas. Jo iniciatyva prieš lemiamą ketvirtį susikrautas net 29 taškų pranašumas – 28:57.

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse liko tik formalumas. Juodupės gimnazijos komandos atotrūkį ir toliau sėkmingai didino nesustabdomas I. Juškevičius. Juodupėnai iškovojo nesunkią pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė I. Juškevičius, pelnęs net 34 taškus. Mažvydas Čeičys įmetė 16, Tomas Gaidamak – 12, Modestas Šmerdelis – 9 taškus.

„Vaižgantas-II“ ekipoje sėkmingiausiai žaidė Kostas Kužiulis, pelnęs 9 taškus. Rokas Bulovas, Vilius Skeirys ir Erikas Petravičius surinko po 8, Eisvinas Valiulis ir Martynas Gaulia – po 2 taškus.