blank
Nuotr. Fotolia / Ledo ritulys

Paskutinėse reguliariojo ledo ritulio čempionato rungtynėse Juodupės „Juodupė“  kovo 7 d. Elektrėnuose 2:9 (0:4, 0:3, 2:2) nusileido vietos „Energijai”. Rungtynių rezultatas abiem klubams nieko nebelėmė.

Pirmajame ir antrajame kėliniuose visus 7 įvarčius įmušė „Energijos“ žaidėjai: net 4 pataikė Aivaras Bendžius, po vieną – Aimas Fiščevas, Aurimas Gaidauskas, Lukas Vėželis. „Juodupė“  trečiajame  kėlinyje sušvelnino skirtumą: septintąją minutę taikliai smūgiavo Dmitrijus Beliakovas (Konstantino Isajevo perdavimas), šešioliktąją minutę – Mauras Baltrukonis (D. Beliakovo ir Artūro Katulio perdavimas). Tačiau rungtynių pabaigoje „Energija“ vėl padidino skirtumą – po taiklių Iljos Četvertako ir Edvino Boroškos įvarčių rezultatas tapo 2:9.

„Juodupė“ į varžovų vartus metė 33 kartus, „Energija“ – 39.

Hockey. lt duomenimis, „Energija“ finišavo pasiekusi maksimalų rezultatą reguliariajame sezone – 20 pergalių iš tiek pat galimų. Tai jau trečiasis šios komandos sezonas Lietuvos čempionate be pralaimėjimų. Abu klubai įvardijami kaip pagrindiniai pretendentai susitikti finalo serijoje iki trijų pergalių.