„Rokiškis“ (šviesi apranga) juodupėnams priešinosi tik pirmojo kėlinio pradžioje. hochey.lt nuotr.

Pirmąjį pusė kėlinio komandos demonstravo lygų žaidimą ir atidarė įvarčių sąskaitą. „Juodupės“ naujokas Erikas Sadauskas įmušė 2 įvarčius iš eilės. Tokiu pat dubliu varžovams atsakė „Rokiškio“ puolėjas Simas Sakaitis ir rezultatas tapo lygus – 2:2.

Įvarčių lietus nesibaigė, tačiau jie krito į rokiškėnų vartus. Trečiąjį komandos įvartį „Juodupei“ pelnė Dmitrijus Babičius. Per likusią kėlinio dalį juodupėnai dar labiau pabėgo nuo varžovų – po įvartį pelnė Dmitrijus Beliakovas ir Aleksejus Nikulinas.

Antrajame kėlinyje „Juodupė“ padėjo tašką – į rokiškėnų vartus krito net 6 įvarčiai. „Juodupės“ ekipoje dar du kartus pasižymėjo D. Beliakovas, po sykį – Konstantinas Isajevas, Nikita Smirnovas, E. Sadauskas ir Ernestas Trukšnys. Antrojo kėlinio pabaigoje paguodos įvartį rokiškėnams pelnė komandos veteranas Saulius Limontas.

Paskutiniame kėlinyje „Juodupės“ žaidėjas  A. Nikulinas taikliu smūgiu paskutinį kartą padidino komandos persvarą – 12:3

Nugalėtojų vartus pirmus du kėlinius gynė Michailas Kolioglovas. Antrojo kėlinio pabaigoje jį pakeitė Audrius Kuzmickas. „Rokiškio“ vartų sargas visas rungtynes buvo Domantas Butkus. „Juodupė“ į rokiškėnų vartus smūgiavo net 58 kartus, tuo tarpu „Rokiškis“ – 17.

Artimiausias rungtynes „Juodupė“ žais spalio 17 d. Elektrėnuose su Vilniaus „Geležiniu vilku“. „Rokiškis“ spalio 25 d. išvykoje susitiks su Vilniaus „Hockey Punks“.