Asociatyvi nuotrauka iš GR archyvo

Tradicinį sporto renginį, kuriame dalyvavo per 50 neįgaliųjų iš įvairių šalies regionų, organizavo Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija ir neįgaliųjų sporto klubas „Siekis“. Aktyviai dalyvavę rokiškėnai skynė prizines vietas ir asmeninėse įskaitose, ir komandinėse rungtyse.

Rajono neįgaliųjų sporto klubo „Olimpija“ vadovas Vidmantas Pilibaitis sakė, jog į sporto renginį vyko šeši mūsų rajono atstovai.

Smiginio rungtyje 2-ąją vietą laimėjo Viktoras Kosovas, baudų metimų rungtyje 2-oji vieta atiteko Jonui Aleksejui, giros kilnojimo ir svorio laikymo rungtyse jis užėmė taip pat antrąsias vietas.  V. Pilibaitis buvo nepralenkiamas giros kilnojimo rungtyje, o lankų mėtymo varžybose užėmė 3-iąją vietą. Ketvirtoji vieta atiteko Linai Kubiliūtei.

Rokiškėnai gerai pasirodė ir badmintono rungtyje – Vaidas Siniauskas iškovojo 3-iąją vietą.

Komandinėse varžytuvėse rungėsi 15 komandų. Mūsų rajono „Bočių“ komanda (J. Aleksejus, V. Kosovas ir V. Siniauskas), nusileidusi tik marijampoliečiams, iškovojo 2-ąją vietą.