Varžybų akimirka. L. Dūdaitės nuotr.
Varžybų akimirka. L. Dūdaitės nuotr.

Rokiškis grįžta į Lietuvos futbolo žemėlapį. Pirmieji šalies vaikų pirmenybėse pradėjo žaisti Kūno kultūros ir sporto centro mažieji futbolininkai. Praėjusią savaitę Lietuvos jaunučių futbolo pirmenybėse debiutavo ir Rokiškio futbolo klubo komandos „Tornado“ žaidėjai. Pasvalio bendraamžiams mūsiškiai nusileido 1:6, tačiau, futbolo specialistų teigimu, tokio amžiaus žaidėjams ne rezultatai yra svarbiausi, o noras žaisti ir lavinti įgūdžius.

Pirmą kartą vienuolika, pirmą kartą – nuošalės

„Tornado“ futbolininkai dar tik pradeda pažintį su didžiuoju futbolu. Vasaros pabaigoje dvejų metų sukaktį švęsiančio klubo paaugliai tik šiemet debiutavo didžiojo futbolo rungtynėse. Iki tol, kaip įprasta paaugliams, jie žaidė mažąjį futbolą: 5×5, 7×7, ne kartą tapo įvairių turnyrų prizininkais ir nugalėtojais. Toks futbolas žaidžiamas skersai aikštės, naudojami mažesni varteliai. O štai rungtynės 11×11 didžioje aikštėje, kur galioja nuošalės taisyklė, mūsų vaikams buvo pirmosios.

Varžovai – Pasvalio futbolo centro ekipa. Ši specializuota futbolininkų ugdymo įstaiga gerai žinoma šalyje. O ir jos komanda, vos pažvelgus į sportininkus, atrodė fiziškai stipresnė už rokiškėnus. Nenuostabu, kad didesni ir stambesni berniukai buvo tos komandos lyderiai, o „Tornado“ futbolininkams buvo sunku aktyviau pasigrumti dėl kamuolio. Mūsiškių atsarginių suolelis buvo trumpas – vos vienas žaidėjas. Svečių treneris žaidėjų turėjo daugiau.

Daugiau antradienio “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: