V. Vajegos archyvo nuotr.

Jonavos sporto arenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų (gim 2005 m. ir jaunesnių) futbolo 5×5 finalinės varžybos. Tarp keturių stipriausių šalies mokyklų komandų pateko ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijos futbolininkės, treniruojamos mokytojo Vytauto Vajegos.

V. Vajegos auklėtinės rezultatu 3:1 nugalėjo Rietavo savivaldybės merginų komandą. Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos ekipą įveikė 3:0 ir 1:1 sužaidė su šeimininkėmis – Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcinio centro futbolininkėmis. Pastarosios dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio tapo nugalėtojomis, o Rokiškio komanda laimėjo antrąją vietą. Trečiąją vietą užėmė Kauno futbolininkės, ketvirtąją – atstovės iš Žemaitijos.

Mūsiškė Orinta Navikaitė, pelniusi tris įvarčius, buvo rezultatyviausia savo komandoje. Iš viso varžybose dalyvavo 35 savivaldybių komandos.

Sidabro medaliais ir didžiule taure pirmą kartą Rokiškio rajono istorijoje džiaugėsi: Orinta Navikaitė, Altėja Pipinytė, Aurėja Streikutė, Elžbieta Bagdonaitė, Kotryna Garbauskaitė, Adriana Lomako, Smiltė Vaikutytė, Viltė Eidukaitė, Smiltė Dainytė ir mokytojas Vytautas Vajega.

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Radas
Radas
2020 12 vasario 15:26

Sveikinimai!