blank
15min.lt nuotr.

U9 ir U11 Mažų miestelių vaikų krepšinio lygos čempionatus pradėjo jaunieji Arno Juškevičiaus auklėtiniai.

Pirmadienį namuose žaidusi U11 komanda po atkaklios kovos 46:40 įveikė Pasvalio bendraamžius. Šiose rungtynėse komandai taškus pelnė vos du žaidėjai – Mantas Baravikovas (25) ir Adrijus Keperša (21).

U9 čempionate mūsiškiai taip pat startavo namuose, kur priėmė Ukmergės komandą. Gausiai savo sirgalių palaikomiems Rokiškio krepšinio talentams tai buvo pirmosios oficialios krepšinio rungtynės. 53:27 stipresni buvo ukmergiškiai, tačiau krepšinio krikštas jauniesiems rokiškėnams daug žadantis ir pergalių tikrai bus dar ne viena. Taškais pasižymėjo dauguma žaidėjų, o daugiausiai pelnė Hubertas Valiukas (6), 5 taškus pridėjo Radvilas Karpavičius.

U15 čempionate Gvidono Markevičiaus auklėtiniai vyko į dvi išvykas. Iš Utenos pavyko parsivežti pergalę 83:69, o Panevėžio sporto centrui, deja, nusileista jau antrą kartą šiame sezone – 47:98.

Pergalingose rungtynėse su uteniškiais nesulaikomas buvo Justas Bagdonavičius, pelnęs 32 taškus, 23 prie pergalės pridėjo Domas Kadziauskas.

Savaitę užbaigė U13 čempionato atstovai, kurie namuose priėmė pogrupio lyderius iš Utenos. Uteniškius treniruoja Rokiškio KKSC absolventas Justas Giriūnas. Justo auklėtiniai nuo pat pirmų minučių rodė savo pranašumą ir galiausiai laimėjo 77:57. Gvidono Markevičiaus auklėtinių gretose Vainius Bagdonavičius rungtynes baigė su 21 pelnytu tašku, 17 pridėjo Adas Dimitrijevas, 11 – Augustas Dagys.

KKSC inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: