Gerino rekordus

Lietuvos jaunių (iki 15 m.) sunkiosios atletikos čempionate Simne (Alytaus r.) jėgas išbandė keturi rokiškėnai.  Svorio kategorijoje iki 42 kg Nedas Beinoris dvikovėje surinko 57 kg ir iškovojo ketvirtąją vietą.

Renatas Gorbunovas (svorio kategorija iki 50 kg) dvikovėje surinko 97 kg ir lipo ant pirmosios vietos apdovanojimų pakylos.

Svorio kategorijoje iki 58 kg Airingas Jasaitis dvikovėje surinko 146 kg ir taip pat džiaugėsi pirmąja vieta.

Itin sėkmingai pasirodė Aivaras Žukauskas (svorio kategorija iki 66 kg), dvikovėje jis surinko 181 kg, iškovojo pirmąją vietą ir pagerino jaunių rovimo bei stūmimo rekordus.

Absoliučioje įskaitoje (pagal Sinklerio skalę) ketvirtoji vieta atiteko A. Jasaičiui. Pirmąja vietą laimėjo A. Žukauskas. Sportininkas ir jo treneris J. Aleksiejus buvo apdovanoti specialiais prizais.

Nustebino trenerį

Tuo pačiu metu Vengrijoje dėl apdovanojimų kovojo kiti jaunieji rokiškėnai. Anot trenerio J. Aleksiejaus, ir čia laukė malonios staigmenos –  praktiškai visi dalyvavusieji kabinosi ant kaklo medalius.

Sportininkų iki 13 metų grupėje Urtė Beinorytė (svorio kategorija iki 30 kg) dvikovėje surinko 36 kg ir iškovojo pirmąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 34 kg Ligitas Zdanevičius dvikovėje surinko 49 kg ir laimėjo antrąją vietą. Jis kategorijoje iki 13 metų pagal Sinklerio skalę tapo absoliučiai stipriausiu.

Nojus Jatužis (svorio kategorija iki 38 kg) dvikovėje surinko 57 kg ir džiaugėsi pirmąja vieta. Ant tos pačios pakylos laiptelio lipo ir Domantas Jasudis (svorio kategorija iki 66 kg). Jis dvikovėje surinko 76 kg.

Suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 73 kg Svajūnas Aleksiejus dvikovėje surinko 205 kg. Daugkartinis sunkiosios atletikos čempionatų prizininkas pasidabino antrosios vietos medaliu.

Kiek nesėkmingai pasirodė Mantas Jukna (svorio kategorija iki 105 kg). Sportininkas po rovimo veiksmo buvo antras, o atlikdamas stūmimo veiksmą patyrė traumą ir varžybų nebaigė.