J. Kačerausko nuotr.

Lietuvos regiono atskirų pratimų sunkiosios atletikos čempionate savo jėgas išbandė šeši rokiškėnai. Svorio kategorijoje iki 34 kg Ligitas Zdanevičius užėmė antrąją vietą, dvikovėje surinkęs 52 kg. Nojus Jatužis (iki 40 kg) džiaugėsi pirmąja vieta (dvikovė 58 kg). Renatas Gorbunovas (iki 49 kg) užėmė antrąją vietą, dvikovėje surinkęs 99 kg. Vakaris Milkintas (iki 55 kg) užėmė taip pat antrąją vietą (58 kg). Svorio kategorijoje iki 67 kg Aivaras Žukauskas laimėjo pirmąją vietą  (180 kg). Svorio kategorijoje iki 73 kg Svajūnas Aleksiejus užėmė antrąją poziciją (210 kg).

Panevėžyje vyko ir Lietuvos jaunių iki 17 m. finalinės varžybos. Jose savo jėgas išbandė A. Žukauskas. Jis svorio kategorijoje iki 67 kg užėmė antrąją vietą, dvikovėje surinkęs 181 kg.