blank
Apdovanojimai – rokiškėnų rankose. I. Vilimaitės archyvo nuotr.

Varžytis susirinko apie 60 atletų. Rokiškiui atstovavo septyni sunkiosios atletikos trenerio Jono Aleksiejaus auklėtiniai. Tradiciškai jaunimas savo amžiaus grupėse buvo tarp prizininkų.

Svorio kategorijoje iki 38 kg Renatas Gorbunovas iškovojo pirmąją vietą. Jaunasis atletas išrovė 33 kg štangą, išstūmė 42 kg (bendras rezultatas – 75 kg).

Šioje svorio kategorijoje antrąja vieta džiaugėsi Nedas Beinoris (atitinkamai – 20, 29 ir 49 kg).

Svorio kategorijoje iki 62 kg Margiris Brinklys iškovojo ketvirtąją vietą (53, 55 ir 118 kg).

Obelietis Gustas Kligys užėmė šeštąją vietą (43, 53 ir 96 kg). Tiesa, obeliečiui tai buvo debiutinės varžybos.

Merginų grupėje dalyvavo 15 sportininkių. Gabija Pivoriūnaitė užėmė 13 vietą (13, 20 ir 33 kg). Pirmą kartą varžybose dalyvavo Urtė Beinorytė. Ji tarp visų dalyvių buvo pati jauniausia (7 metai) ir lengviausia (25 kg). Atlikdama rovimo veiksmą jaunoji atletė susitvarkė su 11 kg štanga,  stūmimo – 14 kg (bendras rezultatas – 25 kg). U. Beinorytė užėmė 14 vietą.

Solidžiai turnyre pasirodė Irmantė Vilimaitė (45, 65 ir 110 kg). I. Vilimaitė džiaugėsi trečiąja vieta. Atletė nusileido tik Lietuvos rinktinės narėms – anykštėnei Gintarei Bružaitei ir gargždietei Lijanai Jakaitei.

Rajono sunkiosios atletikos sporto klubo taurės tarptautinės varžybos planuojamos gruodžio 21 d. 10 val. Kūno kultūros ir sporto centre vyks. Jose žada dalyvauti 12 komandų.